Najważniejsza jest jakość

Poznaj Codarius

Codarius to grupa ludzi, dla której najważniejsze jest zadowolenie klientów. Dbamy o to, by cały kod, który wychodzi spod naszej ręki był funkcjonalny i pozwalał na uruchomienie sklepu, który od początku sprzedaje.

Rozwiązanie skrojone na Twoje potrzeby

Kim jesteśmy?

Producentem oprogramowania do sprzedaży internetowej z funkcjami marketing automation. Pracujemy z klientami kompleksowo, zaczynając od wdrożenia platformy, stworzenia dedykowanego projektu graficznego zgodnego z UX/UI, konfiguracji platformy, importu produktów po działania marketingowe.

Na całym procesie wdrożenia zapewniamy kontakt z dedykowanym Project Managerem, który dzieli się z klientem naszą wiedzą i doświadczeniem.


Jedną z przewag naszego rozwiązania są wbudowane funkcje marketing automation, które pozwalają zwiększać konwersję i przywiązanie klienta do marki. Druga, to usługa dedykowanego saasa, która pozwala klientom na lepsze dopasowanie sklepu pod swoje wymagania biznesowe przy zachowaniu odpowiedniej ceny.

Zaufaj ekspertom e-commerce z ponad 11 letnie doświadczeniem w budowie silnych i rozpoznawalnych sklepów internetowych.

Nasze przewagi

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

Znamy rynek e-commerce

Posiadamy wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu projektów e-commerce, dzięki czemukażdy z klientów może czerpać z naszego "know how".

Automatyzujemy procesy

Przeprowadzamy audyty pod wdrożenie nowego systemu, dzięki czemu nasze sklepy są odpowiedzą na realne potrzeby każdego klienta.

Działamy kompleksowo

Realizujemy projekty kompleksowo zaczynając od analizy biznesowej, wykonania projektu graficznego, wdrożenia rozwiązania e-commerce, integracje z ERP, po działania marketingowe.

Zapewniamy wsparcie

Wiemy jak ważne jest stałe wsparcie ekspertów na etapie powdrożeniowym, także zapewniamy dedykowanego opiekuna na każdym etapie współpracy.

Dowiedz się, jak pracujemy

Codarius to Agile

Pracujemy w metodologii Agile, zakładającej że wymagania klienta często zmieniają się na dalszych etapach projektu. Rozumiemy biznes i proces wdrożeniowy zostaje indywidualnie dopasowany do specyfiki biznesu klienta.

Do każdego projektu tworzymy dedykowany zespół na czele z Project Managerem, który dzieli się z klientem naszą wiedzą i doświadczeniem.

Opowiedz nam o sobie

Gotowy na uruchomienie sklepu internetowego?

Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy. Nasz dział handlowy jest dla Ciebie otwarty od poniedziałku do piątku, pomiędzy 8 a 17. Zadzwoń lub napisz i opowiedz nam o swoim biznesie.