Pomożemy Ci w migracji

Przenieś sklep internetowy na Codarius

Posiadasz sklep w innej platformie i chcesz przenieść się do Codariusa? Pomożemy Ci w tym procesie, tak abyś nie musiał się o nic martwić.

Zaufaj nam, wiemy co robić

Przeniesienie na Codarius

Wybierz platformę sklepu internetowego, która będzie spełniać Twoje oczekiwania oraz która pomoże rosnąć Twojej marce. Wybierz partnera jakim jest Codarius. 

Zaufaj specjalistom, dla których przenoszenie danych z innych platform to zadania dnia codziennego. Mamy dedykowany dział z analitykiem na czele, który zajmuje się tylko takimi zadaniami. Przygotowaliśmy zestaw narzędzi oraz checklist, które wspierają nas w tym procesie oraz nie pozwalają zapomnieć o wszystkich ważnych elementach. Finalnie otrzymujesz sklep w pełni przygotowany do sprzedaży w możliwie jak najkrótszym czasie.

Co zyskasz?

Jak wygląda przeniesienie sklepu?

Dowiedz się, co jesteśmy w stanie przenieść z Twojego obecnego sklepu

Jakie dane przenosimy?

Baza produktowa

Przeniesiemy wszystkie Twoje produkty na obecny sklep, abyś nie musiał się martwić o aktualność swoich stanów magazynowych.

Baza klientów

Na sklep w systemie Codarius trafią Twoi wszyscy obecni klienci. Dzięki temu nie stracisz kontaktu z nimi.

Baza zamówień

Wiemy, że historyczne dane o zamówieniach są ważne. Dlatego pomożemy Ci przenieść informacje o nich na Codarius.

Przekierowanie linków

To ważne zwłaszcza z punktu widzenia SEO. Dlatego nie zostawimy Cię z tym problemem i odpowiednio przekierujemy linki.

Przeniesienie projektu graficznego

Jeśli chcesz, aby Twój nowy sklep wyglądał tak jak obecny, to pomożemy Ci przenieść jego projekt graficzny.

Import aukcji

Wszystkie aukcje, które do tej pory miałeś na swoim sklepie trafią do naszej nowej bazy, abyś nie stracił historycznych danych.

Rozumiemy Twoje obawy

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Ważnym elementem przeniesienia sklepu na nową platformę, jest zachowanie wszystkich prowadzonych działań pod kątem SEO. Wykorzystujemy do tego przekierowania 301, które pozwalają bez obaw i problemów, bardzo szybko przenieść się na nową platformę, przy zachowaniu wszystkich dotychczasowych pozycji w Google.

Jest to obawa każdego właściciela sklepu. Mamy już ponad 11 letnie doświadczenie w e-commerce, także dokładnie wiemy jak do tego podejść, aby cały proces przebiegł spokojnie i bez większych problemów. Bez obaw, przeniesiemy wszystkie kluczowe dane.

Rozumiemy, że cały proces migracji bazy produktów czy klientów, może być czasochłonnym zdaniem dla właściciela sklepu. Dlatego nasi specjaliści biorą na siebie wszystkie zadania związane z przeniesieniem bazy produktowej, abyś mógł spać spokojnie. Przenosimy dane w 72h z innych platform jak PrestaShop, Shoper itp.

Zapewnienie skutecznego wsparcia technicznego, szczególnie dla klienta w e-commerce jest bardzo ważne. Rynek mocno się zmienia, pojawiają się nowe narzędzia i właściciel sklepu nie posiada tak szerokiej wiedzy jak eksperci od e-commerce.

Ponad 80% sklepów nie przetrwa pierwszego roku. Przyczyną jest to, że właściciel sklepu zajmuje się wszystkim i nie posiada obok siebie doradcy z odpowiednim doświadczeniem, który będzie lekarstwem na wszystkie jego problemy.

Wyszukiwarka Google oraz jej algorytmy bardzo szybko się zmieniają, także ważne są cykliczne aktualizacje oprogramowania. Pomagają one zachować naszą pozycję w wyszukiwarkach w szczególności kiedy sporo wydaliśmy lub wydajemy na pozycjonowanie.

Opowiedz nam o sobie

Gotowy na uruchomienie sklepu internetowego?

Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy. Nasz dział handlowy jest dla Ciebie otwarty od poniedziałku do piątku, pomiędzy 8 a 17. Zadzwoń lub napisz i opowiedz nam o swoim biznesie.