Pierwszy w Polsce dedykowany SaaS

Mój sklep internetowy – poznaj Codariusa

Twój sklep internetowy w Codariusie – dowiedz się, jak stworzyć swój sklep, przenieść go na Codariusa oraz co zrobić, by skonfigurować go i uzyskać na sklepie spersonalizowaną grafikę.

Dowiedz się, jak wystartować

Mój pierwszy sklep internetowy

Planujesz uruchomić pierwszy sklep internetowy? W Codariusie to się opłaca! Pomożemy Ci w pełni zaplanować proces uruchomienia sklepu internetowego od pomysłu, aż do pierwszej sprzedaży.

Skorzystaj z informacji, które mamy na naszej stronie internetowej lub skontaktuj się z nami, w celu poznania szczegółów.

Przenieś się na nowoczesną platformę

Przenoszę sklep do Codariusa

Planujesz zmianę platformy sprzedażowej, ale ciągle brakuje Ci odwagi? Przenieś się na Codariusa – pomożemy Ci we wszelkich formalnościach, pomożemy zaimportować użytkowników, dane o zamówieniach czy bazę produktów.

Boisz się, że nie podołasz? Skontaktuj się – zrobimy wszystko, żeby Ci pomóc.

Sklep jedyny w swoim rodzaju

Dedykowane pakiety graficzne

W grafice szukasz czegoś wyjątkowego? Nie musimy się ograniczać do standardowych szablonów sklepów. Przygotujemy dla Ciebie dedykowany pakiet graficzny, po to abyś mógł cieszyć się sklepem jedynym w swoim rodzaju.

Od pierwszych makiet po w pełni funkcjonalny sklep internetowy – Ty będziesz miał decydujące zdanie na temat jego wyglądu.

Wszystko w jednym miejscu

Konfiguracja sklepu w Codariusie

Nie masz czasu na konfigurację sklepu? Pomożemy Ci stworzyć w pełni funkcjonalne narzędzie do sprzedaży przez internet. Pomożemy dodać produkty, skonfigurować kanały sprzedaży, a także uruchomić odpowiednie integracje – w zależności od Twoich potrzeb.

Poznaj nasze pakiety konfiguracyjne, aby dowiedzieć się, w jaki sposób możemy Ci pomóc w uruchomieniu sklepu.

9813(1)
20945391(1)

Wszystko w jednym miejscu

Integracje i aplikacje

Myślisz, że Codarius to wyłącznie podstawowe funkcjonalności sklepowe? Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości! Dowiedz się więcej o funkcjonalnościach i integracjach, które posiadamy w swoim systemie.

Nie widzisz jakieś interesującej Cię integracji? Daj nam znać, być może będziemy mogli ją dla Ciebie przygotować.

Wszystko w jednym miejscu

Codarius vs opensource

Zastanawiasz się pomiędzy Codariusem, a którymś oprogramowaniem typu open source? Przekonaj się, jakie są różnice pomiędzy poszczególnymi systemami. Poznaj plusy i minusy różnych rozwiązań, aby móc wybrać najbardziej korzystne.

Pamiętaj też, że chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

11205(1)(1)

Opowiedz nam o sobie

Gotowy na uruchomienie sklepu internetowego?

Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy. Nasz dział handlowy jest dla Ciebie otwarty od poniedziałku do piątku, pomiędzy 8 a 17. Zadzwoń lub napisz i opowiedz nam o swoim biznesie.