Działaj w ekosystemie Codarius

Możliwości systemu Codarius

Dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić. Codarius to wiecej niż platforma sklepowa – to zintegrowany system, który pozwoli Ci sprzedawać więcej już od pierwszego dnia po uruchomieniu.

Rozwiązanie skrojone na Twoje potrzeby

Codarius – produkt, który pomoże Ci sprzedawać

Dowiedz się, co możemy dla Ciebie zaproponować w ramach systemu Codarius. Jesteśmy więcej niż platformą sprzedażową. Udostępniamy całe środowisko, począwszy od systemu sklepowego, przez integracje z czołową platformą logistyczną w Polsce, aż po marketing i pomoc w sprzedaży.

Sklepy internetowe, które automatycznie zwiększają sprzedaż

Automatyzacja marketingu

Dowiedz się, jak działa marketing automation w Codariusie. Poznaj system, dzięki któremu każdego dnia będziesz zwiększać sprzedaż i odkrywać swoich klientów na nowo. Dzięki marketing automation będziesz mógł odzyskiwać porzucone koszyki, kontaktować się z klientami poprzez powiadomienia web push i tworzyć spersonalizowane rekomendacje.

Nie musisz być grafikiem, ani programistą

Integracje i aplikacje

Jako platforma sprzedaży internetowej jesteśmy zintegrowani z wieloma systemami, dzięki czemu masz możliwość skorzystania z szerokiej oferty usług kurierskich, bramek płatności, hurtowni dropshippingowych czy systemów klasy ERP.

Wszystko w jednym miejscu

Twój sklep internetowy w Codarius

Dzięki nam uruchomisz sklep internetowy na platformie Codarius zarówno jeśli jesteś zupełnie nowym sprzedawcą, jak i w sytuacji gdy chcesz migrować z innej platformy e-commerce. Pomożemy Ci zbudować podstawowy sklep, ale też przeprowadzimy przez proces stworzenia dedykowanego szablonu graficznego czy konfigurację kanałów sprzedaży.

14

Opowiedz nam o sobie

Gotowy na uruchomienie sklepu internetowego?

Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy. Nasz dział handlowy jest dla Ciebie otwarty od poniedziałku do piątku, pomiędzy 8 a 17. Zadzwoń lub napisz i opowiedz nam o swoim biznesie.