E-commerce ogólnie

Black weekend w Codarius

SPRAWDŹ PROMOCJĘ NA BLACK WEEKEND! Z okazji Black Weekend przygotowaliśmy specjalne pakiety promocyjne! Chcesz otworzyć gotowy sklep internetowy, który będzie wspierał Twoją sprzedaż? Wybierz platformę

Czytaj więcej »
E-commerce ogólnie

Kiedy warto przenieść sklep internetowy?

Kiedy warto przenieść sklep internetowy? Prowadzisz sklep internetowy, rozwijasz go, zwiększasz asortyment, pracujesz nad contentem i zdjęciami, ale czy jesteś zadowolony z działania swojego sklepu?

Czytaj więcej »
Marketing w sklepie internetowym

SEO dla e-commerce – jak pozycjonowanie może wesprzeć konwersję w Twoim sklepie internetowym?

Dziś dla odmiany to nie my dzielimy się wiedzą w Codariusie, ale to wiedza przyszła do nas! Na blogu znajdziecie gościnny wpis od agencji Delante, która zajmuje się SEO dla e-commerce. Asia Nicpoń w obszernym artykule dzieli się swoimi spostrzeżeniami i pomysłami właśnie na ten temat. Zachęcamy do lektury!

Czytaj więcej »
gotowy sklep internetowy
E-commerce ogólnie

Gotowy sklep internetowy – wady i zalety

Gotowy sklep internetowy to rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje sklepu szybko i z pewnością, że uniknie zaawansowanych prac technicznych nad swoim e-commerce. Uruchomienie takiego sklepu może sprawić, że w prosty sposób przetestujemy swój produkt w warunkach bojowych.

Czytaj więcej »
prowizje na Allegro
E-commerce ogólnie

Prowizje na Allegro – czyli ile kosztuje sprzedaż przez największy polski marketplace

Prowizje na Allegro to temat, który spędza sen z powiek niejednego sprzedawcy szukającego tam swoich klientów. Nie można się temu dziwić – konkurencja na Allegro jest coraz większa, coraz trudniej bez płatnych reklam jest się przebić w setkach czy nawet tysiącach ofert, a dodatkowo Allegro chce coraz więcej pieniędzy. Ile wynosi więc prowizja Allegro? Wyjaśniamy.

Czytaj więcej »
kody ean w sklepie internetowym
E-commerce ogólnie

Kody EAN w sklepie internetowym- co powinieneś wiedzieć?

Kody EAN to temat, z którym spotkał się każdy, kto choć raz próbował promować swój sklep internetowy w kampaniach produktowych od Google lub sprzedawać produkty na Allegro. A tak naprawdę, to z kodami EAN mamy do czynienia wszyscy, pora więc wyjaśnić o co właściwie z nimi chodzi.

Czytaj więcej »
darmowy sklep internetowy
E-commerce ogólnie

Darmowy sklep internetowy – czy to możliwe?

Darmowy sklep internetowy to chwytliwe hasło, które często używane jest przez specjalistów od sprzedaży przez internet próbujących przekonać swoich odbiorców, że prowadzenie e-commerce jest proste i bezkosztowe. Niestety prawda nie jest tak kolorowa. Dziś rozprawiamy się z mitami na ten temat.

Czytaj więcej »

Poznaj Codarius

Jesteśmy nowoczesną platformą sprzedażową, która jako pierwsza w Polsce proponuje sklepy internetowe z automatyzacją marketingu w modelu Saas. Dostarczamy oprogramowanie, pomagamy je wdrożyć i ułatwiamy klientom poruszanie się w świecie e-commerce.

Newsletter Codarius

Zapisz się do naszego newslettera, a już nigdy nie uciekną Ci najnowsze informacje ze świata e-commerce.