Przetestuj sklep demo przez 14 dni

A po okresie testowym zarabiaj ze swoim
gotowym sklepem internetowym

Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy. Nasz dział handlowy jest dla Ciebie otwarty od poniedziałku do piątku, pomiędzy 8 a 16.

Zadzwoń do nas pod nr +48 451-544-614 lub napisz contact@codarius.com i opowiedz nam o swoim biznesie.

 Nie zwlekaj i załóż sklep internetowy gotowy już dzisiaj!

Zostaw swój kontakt
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez RN300 sp. z o.o. w celach kontaktowych.

Sklepy internetowe, które automatycznie zwiększają sprzedaż

Automatyzacja marketingu

Co, gdybyśmy Ci powiedzieli, że Twój B2C oraz B2B sklep internetowy może zwiększać sprzedaż, dzięki automatycznym procesom marketingowym? W Codarius to możliwe. Posiadamy funkcje marketing automation, które stopniowo pozwolą Ci zwiększyć sprzedaż poprzez przekonywanie coraz większej liczby klientów do tego, by zakupili Twoje produkty.

Dzięki nam odzyskasz porzucone koszyki, błyskawicznie poinformujesz dotychczasowych klientów o promocji czy wyprzedaży oraz sprawisz, że każdy klient spędzi na Twojej stronie jeszcze więcej czasu. A czas ten finalnie przełoży się na złożenie zamówienia.

Rozwiązanie skrojone na Twoje potrzeby

Dedykowany Saas – gotowy sklep online

Jak wybrać odpowiednie oprogramowanie dla sklepu internetowego? Nie musisz wybierać pomiędzy rozwiązaniem abonamentowym w modelu SaaS, a  platformą sklepową. W Codariusie łączymy oba te modele wyciągając z nich to, co najlepsze.

U nas sam decydujesz, czego oczekujesz od swojego sklepu, a my dajemy Ci usługę skrojoną na miarę. W zależności od pakietu masz możliwość zajmowania się sklepem samodzielnie lub wykorzystania do tego naszych specjalistów.

Decydując się na współpracę z nami otrzymujesz sklep abonamentowy na platformie do sprzedaży w internecie, dedykowane wsparcie w zależności od potrzeb oraz funkcje marketing automation. Codarius to trzy systemy w jednym pakiecie. Sklep internetowy Saas to rozwiązanie idealne dla Ciebie!

Posiadasz sklep?

Czas na odświeżenie wizerunku i dodanie nowych funkcjonalności

Pomożemy Ci w migracji

Przenieś sklep internetowy na Codarius

Posiadasz sklep w innej platformie i chcesz przenieść się do Codariusa? Pomożemy Ci w tym procesie, tak abyś nie musiał się o nic martwić.

Co zyskasz?

Jak wygląda przeniesienie sklepu?