TOP 10 NARZĘDZI USPRAWNIAJĄCYCH ZARZĄDZANIE SKLEPEM INTERNETOWYM

Dropshipping jak zacząć?

Polski rynek e-commerce to nieustannie powiększający się sektor, na rynku pojawiają się nowe rozwiązania, narzędzia, które usprawniają prace i wpływają pozytywnie na relacje z klientami, tym samym bezpośrednio przekładając się na wzrost sprzedaży. Aby skutecznie się wyróżniać na tle konkurencji cały czas należy się rozwijać, a rynek e-handlu daje nieograniczone możliwości.

Poniżej przedstawiamy naszym zdaniem najlepsze narzędzia usprawniające zarządzanie sklepem. Oto ranking 10 popularnych narzędzi dla e-commerce wspierających sprzedaż internetową.

 1. Xsale

Nowoczesna platforma, która usprawnia zarządzanie sprzedaż online przez jej automatyzację. Dzięki xSale w szybki i prosty sposób możemy połączyć się m.in. z Allegro, eBay, eMAG, Shoper, PrestaShop, kurierami i systemami ERP. Narzędzie daje nam możliwość automatyzacji, integracji e-commerce korzystania z szablonów ofert, a także mapowania grup czy parametrów, co skraca czas wystawiania aukcji i cały proces zakupowy.

 1. Ceneo

Ceneo to najpopularniejsza porównywarka cenowa, która zrzesza przeszło 15 milionów klientów zainteresowanych kupnem konkretnych artykułów. Stanowi cenne źródło informacji pozwalające na szybkie i sprawne porównanie ofert poszczególnych sprzedawców. Porównywarka udostępnia dane dotyczące ceny, kosztów dostawy, dostępności towaru oraz opinii.

 1. Globkurier

GlobKurier.pl jako platforma transportowa umożliwia łatwą wycenę przesyłki kurierskiej i wybranie idealnego kuriera do realizacji zlecenia. Pośredniczy pomiędzy klientem, a dużymi firmami kurierskimi i transportowymi, takimi jak: InPost, DPD, UPS, FedEx, ORLEN paczka, Hellmann, Raben czy DHL. Działa jako agregator wysyłkowy dla klientów i firm z różnych branż, dzięki czemu może negocjować z firmą kurierską atrakcyjne stawki. Oferuje ceny niższe nawet o 70% niż bezpośrednio u przewoźnika. Dodatkowo uwzględnia skomplikowane wzory wag wolumetrycznych, przesyłek niestandardowych i dłużyć, co pozwala na obniżenie kosztów wysyłek kurierskich i paletowych w kraju i za granicę.

 1. Baselinker

Baselinker to system, dzięki któremu zintegrujesz swoją platformę e-commerce z innymi portalami czy narzędziami. Innymi słowy, będziesz mógł kompleksowo obsługiwać sprzedaż w wielu kanałach jednocześnie z poziomu jednego centrum dowodzenia.

 1. Freshmail

Automatyczny system do wysyłki newsletterów i wiadomości e-mail, pełen gotowych szablonów, które można dowolnie zmieniać i personalizować.

 1. Zaufane.pl

Narzędzie, które dostarcza firmom usługi szybkiego i efektywnego pozyskiwania, a także prezentowania opinii klientów o firmie i produktach, dzięki czemu wzmacniają one swoją markę i budują zaufanie do swoich usług i produktów.

 1. Tidio

Bardzo popularna aplikacja do czatu na żywo. Pozwala błyskawicznie łączyć się z klientami. Klienci mogą pisać poprzez czat na żywo, komunikator lub e-mail. Dzięki Tidio zaangażujesz swoich odbiorców oraz zautomatyzujesz pracę z klientami.

 1. Edrone

chmurowe rozwiązanie dla sklepów w eCommerce, jest to pierwszy eCRM dla eCommerce. edrone jest narzędziem zaawansowanych rozwiązań w zakresie Marketing Automation, CRM oraz Machine Learning. Wielokanałowa obsługa komunikacji transakcyjnej oraz marketingowej Za pomocą wiadomości e-mail, SMS, dynamic product ads, web push oraz komunikatów na stronie sklepu. Skuteczny marketing to wiadomości dostosowane do klientów dzięki generycznym treściom. Unikalność edrone polega na zdefiniowanych scenariuszach dla eCommerce.

 1. Brand 24

Brand24 służy do do monitoringu sieci i social mediów, dzięki któremu zobaczysz, co inni piszą o Twojej firmie. Narzędzie gromadzi publiczne wzmianki na dany temat w sieci! Zapewnia pełny monitoring internetu.

 1. Hotjar

Hotjar to narzędzie online dzięki któremu możesz dowiedzieć się, co właściwie robią użytkownicy przeglądający Twoją stronę internetową.

 

Anna Martynowska, Codarius

Array
Bądź na bieżąco

Newsletter Codarius

Zapisz się do naszego newslettera, a już nigdy nie uciekną Ci najnowsze informacje ze świata e-commerce.  Przetestuj sklep internetowy

  Codarius przez 14 dni za darmo

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez RN300 sp. z o.o. w celach kontaktowych.
  Powiązane

  Wybrane dla Ciebie: