Nowy system zgłoszeń w Codariusie!

System zgłoszeń

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, które zgłaszali nam klienci w ostatnich miesiącach, postanowiliśmy ujednolicić system zgłoszeń! Dzięki temu dajemy Ci proste narzędzie do kontaktu z naszym BOK-iem i usprawniamy obsługę tematów zgłaszanych przez naszych klientów.

Od tego tygodnia, wszelkie problemy, plany rozwojowe czy zapytania dotyczące Twojego sklepu internetowego możesz zgłaszać za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie: https://codarius.com/kontakt/

Dzięki temu w dużo prostszy sposób zgłosisz chęć dodania funkcjonalności na stronie, zauważoną przez siebie usterkę czy potrzebę integracji. Jeśli kontaktujesz się z nami za pośrednictwem innych form, takich jak bezpośrednie maile, telefony czy komunikatory – od teraz nie musisz się tym martwić. Wszystkie te formy płatności zastąpi nasz formularz i ukryty za nim system zgłoszeniowy.

Co się dla Ciebie zmieni?

  • Koniec z wieloma kanałami kontaktu z obsługą klienta – od teraz, wszystkie zgłoszenia możesz przesyłać tylko za pośrednictwem tego formularza, dzięki czemu będziesz miał pewność, że wszystko jest w jednym miejscu. Korzystasz z ClickUpa , telefonów czy wiadomości mailowych? Od teraz wszystko będzie prostsze.
  • Statusowanie zgłoszeń – jeśli wyślesz do nas zgłoszenie, otrzyma ono swój unikalny numer, otrzyma też status zgodny z tym, na jakim etapie prac jest aktualnie u nas. Informacje o zmianie statusu otrzymasz drogą mailową.
  • Szybszy czas reakcji – kontakt poprzez formularz zgłoszeniowy da Ci pewność, że Twoja wiadomość trafi do systemu, a nasz dział obsługi klienta otrzyma ją niemal natychmiastowo.

Jakie informacje można zgłaszać za pośrednictwem tego systemu?

  • Nowe funkcjonalności – wybierając w formularzu kontaktowym opcję „Nowa funkcjonalność w moim sklepie” możesz zgłosić chęć dodania do sklepu funkcji, której do tej pory w nim nie było. Wybieraj tę opcję zawsze wtedy, gdy chcesz dodać na sklepie nowy baner, zmienić coś w karcie produktu czy zintegrować swój sklep z jakimś systemem magazynowym, narzędziem czy hurtownią.
  • Błędy techniczne – wybierając temat zgłoszenia zaznacz „Chcę zgłosić usterkę w moim sklepie”. Twoje zgłoszenie trafi na dedykowaną listę, dzięki czemu najszybciej jak to możliwe zajmie się nim obsługa klienta. Pamiętaj, aby w tej kategorii wysyłać wyłącznie zgłoszenia dotyczące funkcjonalności, które Twoim zdaniem nie działają poprawnie, a powinny. Dzięki temu zachowamy porządek i zarówno my, jak i Ty będziemy mieli pewność, że na tę listę trafią faktyczne błędy. Choć wierzymy, że ta lista jak najdłużej będzie pusta!
  • Kwestie faktur i płatności – wybierając opcję „faktury i płatności” możesz uzyskać informację dotyczącą Twojej subskrypcji sklepu Codarius, faktur i wszystkiego co związane z finansami.

Jak wysłać zgłoszenie?

Wystarczy wejść na stronę https://codarius.com/kontakt/, a następnie wysłać nam wszystkie niezbędne informacje, takie jak imię i nazwisko, adres Twojego sklepu oraz Twój adres e-mail, a także wybrać odpowiedni temat rozmowy.

system zgłoszeń - codarius

Ten ostatni wybierzesz rozwijając listę, widoczną poniżej:

system zgłoszeń - wybierz temat rozmowy

 

Wierzymy, że uruchomienie systemu ticketowego da Ci realną korzyść, a nasze relacje wkroczą na nowy poziom. Szczegółową informację na temat funkcjonowania systemu zgłoszeń znajdziesz też na naszym blogu.

Pamiętaj, że zanim wyślesz zgłoszenie, możesz poszukać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w naszej bazie wiedzy. Jest ona stale rozbudowywana, dzięki czemu możesz być stale na bieżąco z nowościami w naszym systemie. 

 

Bądź na bieżąco

Newsletter Codarius

Zapisz się do naszego newslettera, a już nigdy nie uciekną Ci najnowsze informacje ze świata e-commerce.    Powiązane

    Wybrane dla Ciebie: