Nowy system zgłoszeń w Codariusie!

System zgłoszeń

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, które zgłaszali nam klienci w ostatnich miesiącach, postanowiliśmy zreorganizować system zgłoszeń! Dzięki temu dajemy Ci proste narzędzie do kontaktu z naszym BOK-iem i usprawniamy obsługę tematów zgłaszanych przez naszych klientów.

Od tego tygodnia, wszelkie zapytania dotyczące nowego sklepu internetowego lub współpracy możesz zgłaszać za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie: https://codarius.com/kontakt/.

Natomiast wszelkie potrzeby związane z utrzymaniem i rozwojem Twojego sklepu internetowego należy zgłaszać na adres support@codarius.com.

Dzięki temu w dużo efektywniejszy sposób przyjmiemy od Ciebie chęć dodania funkcjonalności na stronie, zauważoną przez Ciebie usterkę czy potrzebę integracji.

Co się dla Ciebie zmieni?

  • Koniec z wydłużonym oczekiwaniem na reakcje obsługi klienta – od teraz, wszystkie zgłoszenia będą trafiały bezzwłocznie , dzięki czemu będziesz miał pewność, że wszystko jest pod kontrolą.
  • Statusowanie zgłoszeń – jeśli wyślesz do nas zgłoszenie, otrzyma ono swój unikalny numer, otrzyma też status zgodny z tym, na jakim etapie prac jest aktualnie u nas. Informacje o zmianie statusu otrzymasz drogą mailową.
  • Szybszy czas reakcji – odpowiednie adresowanie zgłoszeń da Ci pewność, że Twoja wiadomość trafi do systemu, a nasz dział obsługi klienta lub wsparcia otrzyma ją niemal natychmiastowo.

Jak najlepiej zgłaszać swoje problemy?

  • Nowe funkcjonalności i błędy techniczne – opisz najlepiej jak potrafisz, załącz zrzuty ekranowe i czekaj na kontakt z naszej strony. Twoje zgłoszenie trafi na dedykowaną listę, dzięki czemu najszybciej jak to możliwe zajmie się nim dział wsparcia. Pamiętaj, aby w tej kategorii wysyłać wyłącznie zgłoszenia dotyczące funkcjonalności, które Twoim zdaniem nie działają poprawnie, a powinny lub są Ci potrzebne do dalszego skalowania swojego biznesu. Dzięki temu zachowamy porządek i zarówno my, jak i Ty będziemy mieli pewność, że zgłoszenia są obsługiwane priorytetowo. Choć wierzymy, że ta lista jak najdłużej będzie pusta!
  • Kwestie faktur i płatności oraz kwestie związane z nowym sklepem oraz współpracą – poprzez formularz kontaktowy, wybierając odpowiednią opcję, możesz uzyskać informację dotyczącą Twojej subskrypcji sklepu Codarius, faktur i wszystkiego co związane z finansami oraz współpracą.

Jak wysłać zgłoszenie?

Wystarczy wejść na stronę https://codarius.com/kontakt/, a następnie wysłać nam wszystkie niezbędne informacje, takie jak imię i nazwisko, adres Twojego sklepu oraz Twój adres e-mail, a także wybrać odpowiedni temat rozmowy.

system zgłoszeń - codarius

Ten ostatni wybierzesz rozwijając listę, widoczną poniżej:

Wierzymy, że uruchomienie systemu ticketowego da Ci realną korzyść, a nasze relacje wkroczą na nowy poziom. Szczegółową informację na temat funkcjonowania systemu zgłoszeń znajdziesz też na naszym blogu.

Pamiętaj, że zanim wyślesz zgłoszenie, możesz poszukać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w naszej bazie wiedzy. Jest ona stale rozbudowywana, dzięki czemu możesz być stale na bieżąco z nowościami w naszym systemie. 

Array
Bądź na bieżąco

Newsletter Codarius

Zapisz się do naszego newslettera, a już nigdy nie uciekną Ci najnowsze informacje ze świata e-commerce.    Powiązane

    Wybrane dla Ciebie: